Yan Daireden Su Sızıyor

By Su Kaçağı In Su kaçağı, Su kaçağı Tespiti No comments

Bazen yapısal sorunlar sizden veya kendinize ait dairede yaşanmaz. Yan Daireden Su Sızıyor ne yapmalıyım diye bizlere ulaşıp soran bir çok konut sahibi ve bu sorunu yaşayan kişi bulunmaktadır. Erpay tesisat evinizde yada binanızın genelinde ne tür bir su sızıntısı veya kaçak olursa olsun anında müdahale etmekte ve sorunu bir kaç dakika içersinde çözmektedir. Su Kaçağı tespiti yaparken bizlerde kimi zaman müşterinin dairesindeki su kaçağını bulurken kimi zamanda aynı anda yan daireden kaynaklı su sızıntılarına da rastlamaktayız. Bunun çözümü sizin daireniz için yaptığımız işlemin aynısını komşu daire tesisat yapıları içinde yapmaktan geçmektedir.

Kırmadan Yan Dairedeki Su Kaçağını Buluyoruz

Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı tespiti

Tesisat işçilikleri ve Tesisat yapıları her zaman zorludur. Bazen son derece karmaşık yapılar karşımıza çıkar bazen ise 10 dakikayı bulmayan sürede çözümler üretecek kadar kolay yapılar karşımıza çıkar. Ancak her en yapılırsa yapılsın burdaki ama daireye mümkün olduğunca zarar vermeden hatta kırma dökme yapmadan su sızıntısına ve su kaçağına ulaşmaktır. Erpay Tesisat tüm servis ve teknik birimlerinde özel kameralı cihazlar bulunmakta olup evin hiç bir yerinde zarar oluşmadan kırmadan sonuca başarılı şekilde ulaşmaktadır. Yan Daireden Su Sızıyor diye sizinde benzer şikayetleriniz varsa hemen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın anında kameralı cihazlarla nerede ve hangi endenle sızma oluğunu kolayca bulalım.

7/24 Sizlere Su Sızmaları için Çözüm Üretiyoruz

İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakasının tamamında haftanın her günü anında hizmet veriyoruz. Çok acil anında müdahale edilmesi gereken durumlarda bizlere çekinmeden 7/24 ulaşabilirsiniz. Bazen müdahale gece geç saatlerde de yapılması gerekebilir ve Erpay uzmanları sizlere bir kaç dakikada ulaşır. Uygun fiyatları tesisat onarım ve tamir ve su kaçağı bulma hizmetleri için güven duyulan ve garantili servis olanaklarımızdan faydalanın. Yan Daireden Su Sızıyor ve usta arıyorsanız teknisyenlerimiz sizlere en yakındadır.