Tıkanıklık problemi en istemeyen sorunların başında gelmektedir. Bir çok hane sahibi belirli aralıklarla bu sorunla yüzleşmek zorunda kalmaktadır. İstanbul Tıkanıklık açma servisimiz sizlere bir kaç dakika içerisinde teknik cihazla yardımı ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

tıkanıklık açma

Tıkanıklık Nerelerde Oluşur ?

İstanbul genelinde gitmiş olduğumuz servislerde genelde en sık karşılaşılan wc tıkanıklık sorunu olduğu görülmüştür. Hem konut, daireler hemde işyerlerinde sıklıkla bu sorun görülmektedir. Yoğun insan trafiğinin olduğu işyerleri, şirket binaları ve kamuya açık wc lerde de en sık yaşanan sorundur. Bunun dışında tıkanıklık lavabolarda da yoğun olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev hanımlarının kabusu olan lavabo tıkanıklığı için çeşitli çözüm yolları üretilmiş olsada kimi zaman hiç biri çare olmamaktadır. Üçüncü  en sık rastlanan tıkanıklık sorunu ise pimaş bölgelerinde yaşanmaktadır. Teras ve ya bina bimaşları da zamanla tıkanıklık yaşanmakta ve tüm bina sakinlerini sıkıntıya sokmaktadır.

Tıkanıklığın Oluşma Nedenleri Nelerdir?

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı için herbirinde ayrı ayrı nedenlerle tıkanıklık oluşmaktadır. Tuvaletlerde yaşanan ortak gider, kanalizasyon sorunu dışında genelde klazotlere atılan iri hacimdeki kağıtlar, peçeteler, ped ler nedeni ile en sık tıkanıklık oluşmaktadır. Lavabolarda ise genelde yemek artıkları, bitkisel artıklar lavaboyu çok sık tıkamaktadır. Pimaşlarda ise çatıdan ve rüzgarla gelen ağaç dalları, çeşitli pislik türleri yoğunlaşıp pimaşları tıkayabilmektedir. Yine bunlar dışında farklı bir kaç neden ötürü tıkanıklık oluşmaktadır.

Tıkanıklık Açma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Ekibimiz İstanbul tıkanık açma servisinde tam uzman personeller görev almaktadır. Personellerimiz haftanın neredeyse her günü İstanbul iki yakasında da tıkanıklık açma servisi vermektedir. Uzmanlarımızın ortalama tıkanıklığı açma süresi 30 dakika civarındadır. Yinede bu süre yerinde tespit edilmesi esnasında daha rahat sizlere söylenecektir. İstanbul tıkanıklık açma servisimizde gerekli görülmesi esnasında teknik cihazlar kullanılmakta olup tüm ekiplerimiz buna karşın hazırlık ve tam donanımlı servis araçları ile adresinize gelmektedir.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Mümkün müdür?

tıkanıklık açma

İstanbul tıkanıklık açma servisimiz de yaptığımız ve bitirdiğimiz tüm işlerde önceliğimiz kırmadan, dökmeden tıkanıklığın açılmasıdır. Yüzdesel bir oran vermeye kalktığımız kırmadan çözümlerimiz neredeyse %80 üzerindedir. Kırmaya neden olan durumlar genelde bizlere çok geç haber verilmesi pisliğin ulaşılamayacak en zor yere kadar gitmesi ve birikmesi olmaktadır. Yinede elimizde üstün teknik cihazlar tüm atık su borularını temizleme imkanımız bulunmaktadır. Eski tip yöntemler ile tıkanıklığı açmaya çalışmak ise kesinlikle sizlere tadilat, onarım ve tamirat masrafı çıkaracaktır.

Tıkanıklık Açma Servisi Talebinde Nasıl Bulunacağım ?

Firmamız İstanbul her iki yaka için telefon bilgilerini sizlerle paylaşmaktadır. İstanbul da hangi ilçede veya hangi semtte olursanız olun bizi arayın aynı gün içerisinde sizlere tıkanıklık açma servisimizi gönderelim.

İstanbul Anadolu Yakası Tıkanıklık Açma Servis Telefonu : (216) 574 69 88
İstanbul Avrupa Yakası Tıkanıklık Açma Servis Telefonu : (212) 634 69 88
Acil Durumlar için Gsm : 0535 376 69 88

Call Now Button