Su Tesisatı Kaçak Tespiti

By Su Kaçağı In istanbul su kaçağı, Su kaçağı Tespiti No comments

Su tesisatınız genelde çok ciddi sorunlar olmadıkça arıza çıkarmazlar ancak yeni binalarda yapısal aksaklıklar, yanlış montaj ve ürün kullanımı nedeni ile sorun yaşanmaktadır. Su Tesisatı Kaçak Tespiti için İstanbul içinde gittiğimiz bir çok adreste tesisat yapımından kaynaklı işçilik hataları görülmektedir. Bu tür arızlara müdahale etmemiz diğer işlem gibi gayet kolaydır. Ancak tespit işleminin yanı sıra onarım servisi ekiplerinden de destek almanız gerekmektedir.

Erpay Tesisat Su Tesisatı Kaçak Tespiti hizmeti Tüm istanbul da sizlerle

Su Tesisatı Kaçak Tespiti Nasıl yapılır?

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Bu işçilik için bir kaç farklı yöntem ve teknik kulanılmaktadır. Öncelikle sorunun ne düzeyde olduğunu görmek gereklidir. Su kaçağı tespiti için İstanbul içinde görev alan tüm araçlı ekiplerimiz her ihtimale karşı tesisata müdahale edebilecek tüm teknik cihazları yanlarında bulundurmaktadır. Öncelikle gözle görülebilen alanlarda mı işlem yapılacak yada su kaçağı beton bloklar içinde mi yer alandı önemlidir. Bu iki kaçak türünde de ayrı yöntemle müdahale yapmak gerekmektedir.

Yüzeydeki Tesisat Kaçak Tespiti

Yüzey ve yüzeye yakın bölgelerde oluşan kaçaklarda bulma ve tespit de kolay olduğu gibi onarım ve tamirat da son derece kolaydır. Belki sizler her na kadar tesisat sorunu yüzeyde de oluşsa göremeyebilirsiniz ancak deneyimli tesisat ustalarımız kolayca tespit işlemini yapacaklardır. Su Tesisatı Kaçak Tespiti işçiliğinde bu işlemin toplam süresi genelde 30 dakika sürmektedir. Onarımı içinde ayrı bir süreye ihtiyaç bulunmaktadır.

BASİT VEYA ZORLU TÜM SU TESİSAT KAÇAK TESPİTİ İŞLERİNDE SİZLERLEYİZ

Beton İçindeki Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Su kaçak Cihazı

Su kaçak Cihazı

Her zaman su kaçağı gözle kolayca görülen alanlarda oluşmaz. Bazende derinlerde betonların içinde, zemin içinde, duvar diplerinde ve içlerinde oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda yapılacak işlem öncelikle özel cihazla kaçağın yerini tespit etmekten geçmektedir. Bazen sadece bir noktaya işlem değil komple tesisatı taramakta gerekebilir. Kameralı görüntülü SU KAÇAĞI cihazlar da bazen eyerli olmayabilir. Çok derinlerde olan su kaçağı bu sistemlede saklanabilir. O zamanda devreye ses dinleme dediğimiz Akustik dinleme sistemleri devreye girmektedir. Yani kısacası tüm Su Tesisatı Kaçak Tespiti servisi işlerimizde her tür yöntem ve teknikle kaçağın yerini bulabilmekteyiz.