Su Tesisatçısı

By Su Kaçağı In Su kaçağı, Tesisatçı No comments
Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

İstanbul da yeni yapıların artması ile Su Tesisatçısı sayısı de yeterli gelmemektedir. Eskiye oranla çok fazla kalifiye personel bulunmamakta olup profesyonel işçilikte de sıkıntılar yaşanmaktadır. İhtiyaç sadece yeni oluşumlarda değil eski tip bina ve konutlarda da bulunmaktadır. Birazcık geçmişe gittiğimizde neredeyse her mahallede bir su tesisatçısı bulmak kolayken şimdilerde aramakla da bulunmuyor. Erpay Tesisat İstanbul içinde tüm bölgelerde Su Tesisatlarında oluşan su kaçaklarına, tıkanıklık ve gider sorunlarına müdahale edebilecek hazır ve donanımlı ekipleri ile istanbullulara yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Tesisatla ilgili her ne sorununuz olursa olsun firma uzmanımızdan hemen destek alabilirsiniz.

Sorunsuz İşçilikle Anında Su tesisatçısı Adresinizde

Tesisatçı

Tesisatçı

Bu tarz taleplerde bazen yanlış seçimleri yapılmaktadır. İlgi alanı olmayan bir usta hazır adresinize gelmişken hiç anlamadığı bir dalda işe kalkışmakta ve sizlerin ciddi seviyede mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse Su Kaçağı Tespiti için her Su tesisatçısı müdahalede bulunamaz. İstediği kadar işinde uzman ve tecrübeli olsun su kaçağı ayrı bir eğitim, deneyim ve özel cihazların desteğine ihtiyaç duymaktadır. Tıkanıklık Açma da aynı su kaçağıdan olduğu gibi farklı bir alandır. Wc Tıkanıklık Açma ise eski tip usullerle artık yapılmamaktadır. Bunun içinde özel geliştirilmiş teknik cihazlar bulunmaktadır. Erpay tesisat işte tam bu alanlarda sizlere sorunsuz, profesyonel bir hizmet vadetmektedir. Firmamızın geçmişi tamamen bu tarz tesisat sorunlarında sizlere hizmet vermek adınadır.

Su Tesisatlarında Ne Tür Sorunlar yaşanmaktadır?

Bir çok farklı sorunla binalarda kaşılaşılabilmektedir. Bazen boru patlaması olabileceği gibi bazen tıkanan giderler, pimaşlar, su sızıntıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Genelde bu tip durumlarda mümkün olan en kısa sürede su vanalarına müdahale etmeniz ve suyu kesmeniz önerilmektedir. Bunun akabinde hemen acil olarak bizlere ulaşabilir ve donanımlı aracımızı uzman ekiplerimizle hemen adresinize gönderebiliriz. İşin uzmanı omayan kişilerle vakit kaybetmemeye dikkat ediniz. Su Tesisatçısı için Erpay tesisat uzmanlığına güveniniz.

Acil Tesisatçı Arıyorsanız Bize Ulaşın

Su tesisat

Su tesisat

Ekiplerimiz tesisatlarda sorunları gidermek adına İstanbul içerisinde hafta boyunca gezici halde bir çok ilçede bulunmaktadır. Arıza yaşayan daire sahiplerine kısa sürede ulaşmak ve yaşadığı sorundan kurtarmak için hiç bir şekilde merkezde araçlarımızı bekletmemekte her zaman en hızlı sunmak için devriye halinde bulunmaktayız. Su Tesisatçısına acil ihtiyacınız varsa İstanbul da sizlere en kısa sürede ulaşacak ve hizmet verecek ekiplerin başında gelmekteyiz. Bizlere ulaşıp yaşadığınız sorundan kısaca bahsetmeniz teknik ekibimizin size doğru yönlendirilmesi adına çok önemlidir. Genelde günün mesai saatleri içerisinde hizmet veriyor olsak da bazı extra durumlar ve mağduriyetleri önlemek adına gece dilimlerinde sizlere ulaşabilmekteyiz.