Su kaçağı tamiri nasıl yapılır

By Su Kaçağı In istanbul su kaçağı, Su kaçağı No comments

Tesisatlarda ve giderlerde su kaçağı, su sızıntısına maruz kalabilirsiniz. Bir çok yapıda görülebilen sorun için Su kaçağı tamiri nasıl yapılır ve çözümleri hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Öncelikle gerçekten sorununuz su kaçağı mı olduğunu net bir şekilde anlamalısınız ayrıca kaçağın sizin tesisatınızda olup olmadığı netleşmelidir.

Su kaçağı tamiri ve onarımı

İşinizi sıradan çözümlerle şansa bırakmayın. İşin uzmanı Erpay tesisatla tanışın su kaçağı tamirini aynı gün sonlandırın

Tesisatınız için uzman desteği alın

Su kaçağı tamiri için tecrübe, deneyim, bilgi ve uzmanlığı olmayanların müdahale etmemesi daha doğru olacaktır. Yanlış yapılabilecek müdahaleler bir anda bütün yapınızı su altında bırakabilir yada ciddi oranda kırma dökmeye sebep verebilir. Su kaçağının tamiri için kaçağın daireniz de olduğunu varsayarsak ve alanın tesisat borularında olması durumunda yapılacak işlemler şunlardır.

  • Tesisat borularında montaj ve kaynak yerlerinde kaçak oluşması durumunda sadece o alandaki boruların değişimi ile kaçak önlenebilmektedir. Eğer alanınızda kırma dökme olmamasını istiyorsanız ve bir kaç kez aynı müdahaleyi yapmamak yada işlem sonrasında aynı yerden benzer hatalar almamak için görüntülü cihazlarla kaçağın yerinin bulunmasını önermekteyiz.
  • Bulduğunuz kaçak alanı su sızıntısı şeklinde ve ufak çatlaklardan oluşuyorsa hiç bir şekilde kırma, dökme, kazma, yıkma işlemi yapmadan kimyasal çatlak tıkayıcılar ile su sızıntısının oluştuğu yer tıkanabilmektedir. Tamamen uzman tarafından yapılması gereken bu işlem sizlere uzun yıllar çözüm sağlayabilir.

Su Kaçağı Tamir Uzmanı Kimdir?

Her inşaat işinden anlayan kimse tesisat işlerinde de uzman olacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Kimi daire sahipleri işin ciddiyetini kavramadan yakınlarından yardım isteyip işleri içinden daha çıkılmaz bir duruma getirmektedir. Eğer binanızda yada mekanınızda su kaçağından kesin eminseniz mutlaka uzmanından hizmet almanızı Erpay tesisat kesinlikle önermektedir. Bizler firma olarak İstanbulda her gün su kaçağı tespiti, tamir, onarım ve arıza işleri için hizmet vermekteyiz. Bir çok gitmiş olduğumuz servis işinde bizden daha önce yapılan yanlış müdahaleler nedeni ile daha zorlu ve zahmetli sorunlar çıkmakta bu hem bizleri hemde maliyet açısından sizleri yıpratmaktadır. Bazı durumlarda öyle ciddi bir hal alırki uzman dışında yapılmış müdahalelerle bütün tesisatı etkileyen sonuçlar yaşanmaktadır. İyi bir su kaçağı tamir uzmanı işini şansa bırakmaz, aynı yerden hiç bir şekilde hata verdirmez ve %100 çözüm üretir.

su kaçak tamiri

İstanbul Su kaçağı Tamir Servisi

Erpay Tesisat ekipleri İstanbul su kaçağı tamiri üzerine her iki yakada tüm ilçelerde birden fazla mobil servis ekibi ile hizmet vermektedir. Bizlerden destek isteyen tüm müşterilerimize bugüne kadar hem su kaçağı tespiti hem tıkanıklık açma üzerine hemde tamirat işlerinde uzun ömürlü kullanıma uygun çözümler ürettik. Yaptığımız tüm işlerde önceliği yapınıza zarar vermeden en az tadilat işi çıkacak şekilde planladık. Tesisat yapınızın tümüne zarar vermeden hasarım merkezinde yaptığımız müdahaleler ile %100 başarı sağladık. Hemen sizde bizlere ve ekibimize ulaşın sizede İstanbul da aynı gün servis desteği verelim.

Garantili Su kaçağı Tamiri

İstanbul içinde tüm ilçelerde fiyat farkı olmaksızın garantili su kaçağı tamiri hizmeti için hemen uzman kadromuza ulaşın!
İlgili aramalar : su kaçağı tamiri nasıl yapılır, su kaçağı tamiri, su kaçağı tamiri firması, su kaçağı tamiri yapmak, profesyonel su kaçağı tamiri, istanbul su kaçağı tamiri