Su Kaçağı Tamir ve Onarımı

By Su Kaçağı In Su kaçağı, Su kaçağı Tespiti No comments

Tesisatlarda onarım ve tamir işleri belirli bir tecrübe istesede bir çok su tesisatçısının yapabilceği işlerdir. Su Kaçağı Tamir ve Onarımı ise ayrı bir uzmanlık istemektedir. Su kaçağının onarımını yapmak için öncelikle yerini kesin ve net olarak bulmak gereklidir. Bulunan su kaçağı belki sadece bir yerde olmayıp birden fazla yerde oluşmuş olabilir. O nedenle tamir ve onarım işine girilmeden önce mutlaka tesisatın tamamında inceleme ve tespit yapmak gereklidir.

İstanbul Su tesisat işleri, Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık açma hizmetlerinde Erpay tesisat uzman personelleri sizlerle. Son derece teknik ve modernize edilmiş cihazları ile %100 performanslı işçilik için İstanbul da her ilçeden bizlere ulaşabilirsiniz. Tespit işleri dışında bünyemizde son derece yetenekli ve uzman tamir ve onarım ekiplerimiz bulunmaktadır. 

Temiz ve Pis Su Giderlerinde Tamir ve Onarım

Dairenizde Tıkanıklık varsa Temiz ve pis su giderlerini kontrol etmek ve cihazla tıkanıklığı sonlandırmak gerekmektedir. Ancak çok ciddi ve ulaşılması zor tıkanıklık durumlarında kırma ile sonuca gidilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda tamir ve onarım devreye girmektedir. Firmamız erpay tesisat tıkanıklık ve gider sorunlarında da sizlere en verimli hizmeti vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz özel robotlar sayesinde kolayca tıkanmayı çözebilmekte ve mevcut alanı en kaliteli şekilde onarabilmekteyiz.

Su Kaçağı Tamir ve Onarımı için Erpay Tesisat Garantili Hizmetlerinden Faydalanın

Zeminde Tamir ve Onarım İşçiliği

Dairenizde banyo ve mutfak kısımları olası su kaçağı sorununda en fazla özen gösterilmesi gereken alanlardır. Genelde granit veya fayans ile kaplı olan bu zeminlerde kırma durumunda aynı desen ve modelde ürün bulmanızın zor olacağı için dikkatli çalışılmalıdır. Seçeceğiniz tesisat tamir ve onarım uzmanı kesinlikle işinin ehli olmalıdır. Tüm ekiplerimizi ve personellerimizi bu konuda eğitmekte ve sorunsuz işçilik için denetlemekteyiz.

Zemin içinde dolaşan su tesisat boruları için sızıntı ufak boyutlu ise özel kimyasal kullanılarak da çözüme gidilebilmektedir. Bu şekide işlerde kırmadan su kaçağı dediğimiz hizmet sunulmuş olur. Ayrıca zeminde kameralı-görüntülü teknik cihazlar ile tesisat borusu boyunca işlem yapılmalıdır.