İstanbul Erpay Tesisat olarak su kaçağı bulma konusunda sürekli servis sağlamaktayız. Su tesisatları ile ilgili ne zaman sıkıntınız olursa uzmanlarımızca yapılan su kaçağı tespiti ile anında çözüm bulabilirinsiz.

su kaçağı bulma

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Su kaçağı binanınızda çeşitli sebeplerden ötürü oluşabilir. Bunun sebeplerinden bazıları tesisat borularının artık ömrünü doldurması, yıpranması, tesisat borularının darbe alması diyebiliriz. Bunlar dışında geri kalan montaj hatası ise çok da görülmesede bir etken olabilir. Su kaçağını bulmak için teknik kadrolarımız yurtdışından ithal profesyonel görüntülü, kameralı cihazlarla su kaçağının oluşması muhtemel alanlarda tarama gerçekleştirmektedir. Bu yapılan tarama ile sızıntının veya kaçağın yeri termal olarak görülebilmektedir.

Bir kaç yerden su kaçağı olması halinde binanızın talebiniz doğrultusunda tüm tesisat boruları gözden geçirilebilir. Temiz su tesisat boruları, kirli atık su tesisat borularının tümü kameralı cihazlar ile taranabilir.

Su Kaçağı Bulma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Erpay Tesisat olarak yaptığımız işlemlerde genelde ortalama kaçağın bulunması 30 dakikalık bir süreç de olmaktadır. Bu süre zarfı bazı istisna durumlarda 50 dakikayı bulabilmektedir. Zamanı ve süreyi belirleyen etkenler kaçağın bir kaç yerde oluşması veya sizin komple binanızda tarama istemenizdir. Su Kaçağı bulma esnasında sürenin kısalması için mutlaka cihaz kullanılmak zorundadır. Tesisat için çağırdığınız firmadan mutlaka su kaçağı tespit cihazı kullanmasını isteyiniz. Eğer cihaz yoksa bu süreç oldukça uzayacak hatta tüm gününüzü alacaktır.

Su kaçağı Bulma İşleminde Tadilat Çıkar mı?

Günümüz teknolojik cihazları ile artık kolay kolay kırma dökme yaşanmamaktadır. Tesisatınızda çok büyük çaplı birden çok alanda sızma, kaçak oluşmamışsa sadece tespit edilen noktada çok ufak belki yer fayans boyutu alanı kadar bir yer kırılıp kaçak sorununuz giderilebilir. Eski tip yöntemlerde ise tesisat borularının geçtiği alan boyunca kırma yapılıp kaçak aranmaktaydı. Buda ciddi seviyede tadilat sorunu ile sizleri baş başa bırakmaktaydı. Su kaçağı bulma işlemini yapacak firmanında tabiki tecrübesi ve profesyonelliği bunda etken olacaktır. İşini iyi yapan su kaçağı bulma firması sizi bu dertten kurtaracaktır.

Su kaçağı Bulma Fiyatları

Su Kaçağı bulma fiyatları istanbul içinde firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Genelde sektörde müşterileri yanıltıcı bilgiler verilip 70-80 tl gibi bir rakama su kaçağı bulduğunu iddia eden firmalar bulunmaktadır. Ancak işin aslı öyle değildir. Bu tarz firmalar genelde sizlere iş bitimi daha farklı rakamlar çıkarıp fiyatı olabildiğince şişirmektedir. Profesyonel olmayan bu anlayış bir çok müşterimizi rahatsız etmektedir.

Su Kaçağı Bulma Randevu talebi

Su Kaçağı için İstanbul tüm ilçelerinden bize ulaşabilir ve su kaçağı bulma talebinde bulunabilirsiniz. Genelde aynı gün içerisinde birden fazla aracımızla İstanbul su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Aşağıdaki servis numaralarından personelimize sorununu hemen iletin kısa sürede profesyonel ve tam donanımlı ekibimiz adresinizde olsun.

Call Now Button