Su Kaçağı Bulma Cihazı Termal Kamera

By Su Kaçağı In Su kaçağı 1 Comment

Teknik cihazların kullanımı ile neredeyse çığır atlayan tesisat işleri hem müşterilere avantaj sağlarken şirketler içinde ciddi oranda bir zaman avantajı yaratmaktadır. Su Kaçağı Bulma Cihazı Termal Kamera kullanmadan tespitte kesin sonuç almak neredeyse mümkün değildir. Erpay tesisat tüm uygulamalarında kesinlikle termal kameraya sahip teknolojik cihazlar kullanmaktadır. İstanbul da Su kaçağı tespiti işlerinde en çok tercih edilen firmaların başınada gelen işletmemiz sunduğu kaliteli çözümlerle oldukça fazla mutlu müşteriye sahip firmadır.

 

Termal Su Kaçağı Tespit Cihazları

Erpay Tesisat tüm Su kaçağı Servis Taleplerinizde yüksek nitelikli üstün cihazlar kullanmaktadır.

Termal Kameralı Cihazlar Ne İşe Yarar?

termal su kaçağı tespiti

Tesisatlarda sorunlar her daim yüzeyde yani gözle görülebilir alanlarda olmamaktadır. Yada basınca dayalı sızıntı olması nedeni ile anlık gözle görülememektedir. Termal Kamera ile ise duvar içindeki tesisat borusunda ufak bir su sızması dahi net bir şekilde görülebilmektedir. Termal Kameralardan önce tek çare tahmine dayalı ve tecrübeye dayalı aynı zamanda yoğun kırma dökmenin yaşandığı işlemlerden oluşmaktaydı. Baştan sona su kaçağının yeri tespit edilinceye kadar tesisat boyunca kırma yapılmaktaydı. Teknolojik cihazların hayatımıza girmesi ile daha profesyonel ve kırmadan su kaçağı tespiti yapmak çok kolay olmuştur.

Termal Kameralı Su kaçağı Cihazları Kullanımı

 

termal Su kaçağı tespiti

İstanbul da yüzlerce su kaçağı tespiti yapan firma veya bireysel çalışan tesisat ustası bulunmaktadır. Cihazların maliyetinin yüksek olması nedeni ile her firma veya sahış da bu tür cihazlar bulunmamaktadır. Bazı ciddiyetsiz işletmeler ise cihaz olduğunu beyan edip tamamen eski usullerle tespit işlemi yapmaya devam etmektedir. Erpay tesisat işini en iyi yapan kadroları ve güven veren firma tecrübesi ile bugüne kadar tüm işlerinde cihazlardan yardım almıştır. Cihazlar sizlere fayda sağladığı kadar firma olarak bizlerede ciddi faydası bulunmaktadır. Görüntüleme cihazı olmadan önce günde 3-4 servis için süre yetmezken cihaz kullanımından sonra ise kısa süren servis süresi nedeni ile aynı gün 15 e yakın müşterimize yardıma koşabilmekteyiz.

Su Kaçağı Bulma Cihazı Termal Kamera için sorularınız ve görüşlerinizi bizlerle iletişim sayfamızı kullanarak yada aşağıdaki bölümden bizlere yazarak ulaştırabilirsiniz.