Şişli Su Kaçağı Tespiti

By Su Kaçağı In Su kaçağı No comments

Her yapının tesisat projesi farklı farklıdır. Şişli su kaçağı tespiti yapan firmamız Erpay tesisat eski ve yeni binalardaki tüm tesisat yapılarında gerekli tecrübeye sahiptir. Yıpranan ve kullanım ömrünü tamamlanmış tesisat borularında ve yapılarında daha sık çatlak ve kaçak olduğu görülmektedir. Yenilerde ise yanlış kaynak ve kalitesiz boru kullanımı ve ek eleman kullanımlarından kaynaklı hatalar olduğu görülmüştür.

Şişli’de Kırmadan Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Uzman firma olarak diğer İstanbul semtlerinde olduğu gibi şişli içinde önceliğimiz ve dikkat ettiğimiz husus kırmadan işlem yapmaktan geçmektedir. Bu uygulama içinde teknik ve teknolojik cihaz olmadan tespit yapmak pek de mümkün değildir. Bünyemizde son teknoloji su kaçağı bulma cihazları bulunmakta ve her servis hizmetimizde bu cihazlardan faydalanmaktayız. Genelde en sık yaşanan mağduriyetler bu konuda çıkmaktadır. Ufak bir su kaçağının tespitinde bile dairenizin bir çok yerinde kırmada dökme yapan ve sizi moloz yığınları ile baş başa bırakan firmalar bulunmaktadır. Tamamen amatör olan bu yöntem ile hem siz mağdur olmaktasınız hemde işi yüklenici firma ciddi oranda zaman kaybetmektedir.

 

Şişli Su kaçağı tesisat Hizmetleri

Acil su kaçağı bulma ve tespit ekiplerimiz gün içerisinde Şişli'de sizlerden telefon bekliyor. Hemen arayın!

Şili Cihazla Su kaçağı Tespiti

Erpay tesisat ekipleri şişli su kaçağı tespiti için bölgeden gelen taleplerin tümünde cihaz yardımı ile destek vermektedir. Kullanılan cihazlar su kaçağı için hem görüntüleme hemde ses dinleme özelliğine sahip cihazlardır. Bu cihazlar yardımı ile neredeyse kaçağa ulaşmak yüzdesi %100 bulmaktadır. Duvar içinde yapının derinlerinde de dahi kaçak oluşmuş olsa dinleme cihazı ile nerede kaçak oluştuğu bulunabilmektedir. Kullandığımız tüm cihazlar son model ve yurtdışından ithal cihazlardır. Kurumsal bir tesisat firmasından hizmet aldığınızı düşünüyorsanız bu tarz teknik cihazlara mutlaka sahip olmalıdır. Şirket olarak sizlere önerimiz Şişli su kaçağı tespiti için anlaşmış olduğunuz firmadan mutlaka cihaz ile tespit yapmasını isteyiniz. Kullanılmaması demek sizin yapınızda kırım işleri ile karşılaşacağınız anlamına geldiğini unutmayınız.

Şişli Su kaçağı Servisi

Gün içerisinde İstanbul da Şişli dahil bir çok ilçede farklı ekiplerimizle su kaçağı servis hizmetini aralıksız daimi olarak sağlamaktayız. İstanbul için özel tespit birimimiz günün tüm mesai saatleri dilimlerinde sizlere hizmet vermektedir. En yoğun talep aldığımız ilçelerinden biri olan Şişli için sizin de talebiniz olursa lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Garantili Su kaçağı Bulma Şişli

Şişli Su Kaçağı tespiti hizmetlerinde garantili hizmet sunan firmamız %100 sonuçlarla sizlere hizmet sunuyor!
İlgili aramalar : şişli su kaçağı tespiti, şişli su kaçağı, şişli su kaçağı bulma, şişli su kaçağı tespit, istanbul şişli su kaçağı, şişli su kaçağı firması