Pimaşların kimi ulaşılabilecek bir alanda kimileri ise kolay kolay ulaşabileceğiniz yerde değildir. Pimaşlarda oluşan kırıklar, çatlaklar ve tıkanmalar biz çok konut sahibine sorun yaşatmaktadır. Pimaş açma firmamız erpay tesisat İstanbul içinde tüm semtlerde pimaş açma üzerine hızlı servis olanağı sağlamaktadır. Hemen uzman pimaş servisimize ulaşın probleminizi kısa sürede çözelim.

pimaş açma

Pimaşlarda oluşan çatlaklardan sızan sular muhtemeldir ki herhangi bir dairenin duvarında içeri sızabilir ve zamanla duvarda rutubet oluşup kötü kokular oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu da hem çok can sıkıcı bir durumun oluşmasına hemde çok yönlü tadilat gereksinimine ihtiyacı zorunlu kılmaktadır. Zamanında yapılacak müdahaleler ile %100 çözüm alabilirsiniz. Bunun dışında belirli aralıklarla pimaş yıkama yaptırmanızda sizler için firmamızdan bir öneridir. Önemsenmeyen bina pimaşlarındaki sorunlar hem kötü kokuların binaya ve dairelere nüfus etmesine hemde zarar vermesine sebebiyet verecektir.

İstanbul Pimaş Açma Servis İletişim

İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakasında sürekli ara vermeden pimaş açma, pimaş yıkama hizmetleri vermekteyiz. Tam donanımlı araçlarımızla her gün çeşitli semtlerdeki pimaş sorunlarına müdahale ediyoruz. Bizlere hemen şimdi sizde ulaşın aynı sorunla bir daha karşılaşmayın. uzman olmayan ve eski tip yöntemlerle, teknik cihaz yardımı almadan yapacağınız her türlü müdahale sizlere aynı noktadan tekrar aynı hatayı alamanıza sebebiyet verebilir.

pimaş aç

İstanbul Anadolu Yakası Pimaş Açma Servis Telefonu : (216) 574 69 88
İstanbul Avrupa Yakası Pimaş Açma Servis Telefonu : (212) 634 69 88
Acil Durumlar için Gsm : 0535 376 69 88

Call Now Button