Mutfak Su Kaçağı Tespit Bulma

By Su Kaçağı In Su kaçağı No comments

Evin çeşitli yerlerinde su kaçağı oluşabileceği gibi Mutfaklar da bu kaçak oluşumu oldukça fazladır. Mutfak Su Kaçağı Tespit Bulma ekibimiz yaşadığınız tüm tesisat kaçağı sorunlarında sizlere kaliteli hizmet vermekte ve mutfağın neresinde sızıntı ve kaçak oluşursa oluşsun bir kaç dakika da bulmaktadır. Su Kaçağı Tespiti için özel cihazlara sahip olan firmamız Erpay tesisat gün içerisinde İstanbul çeşitli ilçe ve semtlerinde sizlere gezici tesisat araçları ve ekipleri ile hizmet sağlamaktadır.

Mutfak Tesisat Su kaçağı neden Oluşur?

Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı tespiti

Mutfak tesisatlarında yeni binalarda veya eski binaların hepsinde çeşitli sorunlar ve arıza tipleri nedeni ile kaçaklar oluşabilir. Mutfak Su Kaçağı Tespiti işleri için gittiğimiz bir çok işte zemin içerisindeki tesisat borularında çatlama ve sızma oluştuğu görülmektedir. Zaman içinde yıpranmış olan tesisat boruları bazende çeşitli tadilat ve tamir işleri nedeni ile darbe almakta olup ufak sızıntı şeklinde başlayan kaçaklar zamanla ciddi zarara yol açmaktadır.

Mutfaklarda tesisat kaçakları dışında tıkanıklık sorunlarıda sıklıkla görülmektedir. Biz su ve temiz su gideri tıkanması nedeni ile pis kokular ve kullanılamaz bir mutfak ortaya çıkmaktadır. Eğer sizde İstanbul bu gibi sorunlarla karşılaşırsanız hemen Erpay Tesisat ekiplerimize ulaşın aynı gün içerisinde hizmet alın.

Kırmadan Mutfaktaki Su kaçağını Buluyoruz

cihazla su kaçağı tespiti

Bizlere ulaşıp tesisat ekibi çağıran yapı sahiplerine özellikli ve nitelikli bir hizmet vermekteyiz. Su Kaçağı bulma işlerinde en önemli işçilik Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapmaktan geçmektedir. Mutfaklar evin diğer bir çok alanına göre son derece önemlidir. Genelde granit ve fayans kaplı alanlarda olası bir kırma dökme işinde aynı granit ve fayansları bulamayacağınızdan işler çok daha kötü duruma gelecektir. Bu nedenle deneyimli ekiplerimiz sizleri bu şekilde zor bir duruma sokmamak için her verdiği hizmette kırmadan işlem yapmaktadır. Bu işlemin garantiside özel makina ve cihazlara sahip olmaktan geçmektedir. Hizmet almayı düşündüğünüz firmanın kesinlikle kameralı cihazlara sahip olup olmayacağı hakkında bilgi sahibi olup ondan sonra tesisat firması seçimine karar veriniz.