Mağaza Su kaçağı Tıkanıklık

By Su Kaçağı In Su kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma No comments

Mağaza su kaçağı tıkanıklık ve gider sorunları kullanım hatlarından dolayı sıkça yaşanan sorunlar olarak karşımıza çıkar. Mağazalarda lavabolarda, tuvalet giderlerinde sürekli yaşanan tıkanıklık sorunlarında firmamız Erpay tesisat bir çok markanın daimi çözüm ortağıdır. Yaşanan her tıkanıklık ve su kaçağı arızasında anında adresinize ulaşır ve kırmadan özel cihazları ile bir kaç dakika da sonuna net çözüm sağlar. İstanbul da mağazalar bu ve benzeri sorunları sıkça yaşar ve bazen oldukça kötü durumlar ortaya çıkar. Şayet gün içerisinde ciddi bir müşteri, insan trafiğine sahip bir mağazanız var ise profesyonel çözüm sağlayan bir firmaya ihtiyacınız vardır. Tesisat firmamız Erpay tesisat sizlere bu konuda en yakındaki firmadır.

Mağazalarda Su kaçağı Arızları

Su kaçak arıza ve tesisat problemleri evlerde, yaşam alanlarında sıkça görüldüğü gibi işyeri ve mağazalar içinde büyük bir problemdir. Mağaza su kaçağı tıkanıklık ekiplerimiz bu alanda yılların tecrübesine sahip olup her tür olumsuz duruma karşı deneyimi yüksektir. Mağazaların yapısal tesisat sorunlarını çok iyi bilen teknisyenlerimizle kısa bir sürede sorunun kaynağını buluyor ve kırma dökme yapamdan, mağaza içinde tadilat işi çıkarmadan işçilik sunuyoruz. Tesisat borularının farklı nedenlerden ötürü su sızdırması, yanlış işçilik hataları ve farklı tadilat işleri nedeni ile darbe alıp çatlayan tesisat borularını özel cihazlarımızla bulmaktayız. Su kaçağı tespiti için İstanbul’da haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Mağazalara Özel Su kaçağı ve Tıkanıklık Servisi

Mağazanıda yaşayacağınız su kaçağı sorunları ve tesisat gider ve tıkanıklık sorunlarında bizi arayın vakit kaybetmeden en acil şekilde size ulaşalım ve sorunu çözümleyelim.

Mağazalarda Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Mağazalarda tıkanıklığı neden olan durumlar genelde wc tuvalet giderlerinde ve lavabo giderlerinde yaşanmaktadır. Tuvalet giderlerinde atılan iri isimler, gider borusunun tıkanmasına neden olan kağıt, peçete ve pedler nedeni ile tıkanıklık sürekli oluşabilmektedir. Bazen giderin yakın kısmında sorun görülürken kimi zamanda oldukça uzak mesafelerde tıkanıklığı neden olmaktadır. Tıkanıklık açma servisimiz de gider içinde ilerleyebilen özel robot cihazlarımızla tıkanıklığı son veriyoruz. Mağazanızda yaşadığınız bu tür sorunlarda hemen bizleri arayın aynı gün mağazanıda gelip tıkalıklığı açalım.

Servis ekiplerimiz mağazaların yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde bir çok noktada en aktif firmalardan biridir. Tecrübeli teknik personelimiz ve uygun fiyatlarımızla hemen aşağıdaki telefon numaralarından bizleri arayınız.

0 216 574 69 88
0 212 634 69 88
0 535 376 69 88