Koşuyolu Su kaçağı Tespiti

By Su Kaçağı In istanbul su kaçağı, Su kaçağı, Su kaçağı Tespiti, Tesisatçı, Tıkanıklık Açma No comments

Su tesisatlarında genelde çoğu zaman yaşadığımız sorunlar su sızıntısı ve kaçak olmasıdır. Koşuyolu Su kaçağı Tespiti firmamız tecrübelerine dayanarak derki bunların genelde sebepleri yanlış dizayn ediliş ve kuruluş olabilmektedir. Evlerde veya iş yerlerinde kurulumu yapılan su tesisat borularının yanlış dizilimi, boruların iç içe geçmesini sağlayan contaların yanlış takılması, kayması veya su tesisat borularının kurulumu yapılırken sahte malların kullanılması evlerde veya iş yerlerinde ilerleyen zamanlarda su kaçaklarının ortaya çıkmasında etkili olur. Bu gibi sebeplerden ötürü evlerde veya iş yerlerinde su kaçakları oluşmakta ve bu su kaçakları su tesisat borularının duvar içlerinden veya fayans altlarından geçmesinden dolayı çıplak gözle görülme olasılığı azdır.

Çalıştığımız yerlerde veya yaşadığımız alanlarda pis gider veya temiz su tesisatlarında su kaçağı problemlerinizi son teknoloji cihazlarımızla yerinde görüp ve fiyatlandırıp itinayla çalışıyoruz.Yüksek kalite ve garantili hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Mobil Servis araçlarımız aracılığı ile, İstanbul’un Anadolu yakası olmak üzere, diğer bir çok ilçe ve semtine hizmetlerimizi görtürmekteyiz.

Koşuyolu Tıkanıklık Açma

Yaşam alanlarımızda bulunan pimaş tıkanıklığı genelde yaşanılan bir durumdur. Böyle bir durumda uzman kişilerden yardım almanız sizin lehinize bir durum yaşatıcaktır. kırmadan dökmeden profesyonel cihaz ve ekipmanlarla çalışan firma sizi en az hasarla kısa sürede sorunun giderilmesi konusunda oldukça yardımcı olucaktır. Kameralı pimaş Tıkanıklık Açma işlemlerini kırmadan, robotla en kısa sürede yaparak, tıkanıklığa sebep olan sorunları zamanında müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. İstanbul pimaş açma hizmetleri firmamız alanında uzman olan ekibiyle tıkanıklıkları açmak için son teknoloji makine, robot kullanır.

Su Kaçağı Ve Tıkanıklık Tespiti

Su kaçağı ve Tıkanıklık açma sorunu genelde hemen hemen herkesin yaşadığı sorunların en başında gelenlerdir. Peki böyle bir durumda sorunun daha çok büyümememsi için nasıl yol izlemeli ve nelere dikkat etmeliyiz. Su Kaçağını tespit etmek eskiden çok zor ise de, günümüzde daha teknolojik imkanlarla doğru su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Evde veya işyerinde bir su kaçağı olup olmadığını gelen yüksek su faturalarından anlayabiliriz. Bununla beraber bütün musluklar kapalı iken su saati çalışıyorsa su kaçağı olduğunu anlayabilirsiniz. Duvarlardaki nem ve sızıntılar en iyi göstergesidir.

Tıkanıklıklarda genelde evimizin banyo ve lavabo bölümünde olur. Bu bölgelerde tıkanıklık  olduğunu gördüğünüz ve anladığınız an hemen bizimle iletişime gecmeniz gerekmektedir. Evinizde bulunan Tuvalet, Banyo, Lavabo, Çamaşır makinası giderleri gibi giderlerde oluşan tıkanıkları özel cihazlarımız ile kırmadan dökmeden açıyoruz.