Su kaçağı işlerinizde mutlaka bir çözüm bulursunuz ancak en önemli olanı binalara, dairelere ve yapılara zarar vermeden kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapmaktır. Kırmadan Su Kaçağı Bulma için sıradan ve basit işlemlerle sonu almak mümkün değildir. Eğer işini ciddi anlamda yapan bir su tesisat firması ise kesinlikle profesyonel cihazlar ile bu uygulamayı yapmalıdır.

kırmadan su kaçağı bulma

Kırmadan Su Kaçağını Bulmak Mümkün Müdür?

Elbetteki mümkündür. 2017 yılı içinde olduğumuz şu günlerde artık teknolojinin nimetlerinden faydalanmamak akıllıca olmayacaktır. Teknolojik cihazlar kullanarak artık su kaçağının oluştuğu yerin tespiti çok kolaydır. Bu cihazları ülkemizde bizim firmamız gibi kullanan firmalarda elbetteki vardır ancak yinede tam anlamı ile yeteri kadar sayıya ulaşmamız ve hale eski tip yöntemler ile su kaçağı bulunmaya çalışılmaktadır. Teknolojinin bize sağladığı bu imkanlar ile termal görüntülü ekranlarla nokta tespit yapılabilmekte ve tesisat boruları boyunca zeminin veya yerin kırılmasının önüne geçilmektedir.

Tamirat ve Onarım için Kırma Yapılacak mıdır?

Kırmadan su kaçağı bulma ile tamirat ve onarım işleri tamamen birbirinden ayrıdır. Eğer bir uzman yardımı ile binanızdaki su kaçağını kırmadan tespit ettirdiyseniz kaçağın oluştuğu noktadaki sızıntının ve çatlağın oluştuğu yerde belki bir seramik boyu kadar alan kırılıp tesisat borusu değiştirilebilir veya onarımı yapılabilmektedir. Oysa ki daha önceki teknolojik cihaz kullanmadan yapılan su kaçağı tespiti işlerinde zemin neredeyse tamamen kırılmakta ve eviniz moloz çuvalları ile dolmaktaydı. Ve günlerce süren bir tadilat süreci yaşanmaktaydı. Şimdi ise sadece kısmı bir ufak alanın kırılması ile tesisat borusuna ulaşılıp müdahale edilmesi ile sonuçlanmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar Sürmektedir?

kırmadan su kaçağı tespiti

Firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz teknik eğitimden geçmiş ve tecrübeli personellerdir. İstanbul içinde bugüne kadarki su kaçağı işlerimizin ortalama iş bitirilme süresi 40 dk civarındadır. Kimi zaman 30 dakikaya düşen bu hizmetimiz en fazla 50 dakika bir sürede tamamlanmaktadır. Yinede sizlere mahçup olmamak için yerinizde tespit işlemine başlamadan önce tesisatınızın durumuna göre daha kesin bir cevap verebiliriz.

kırmadan su kaçağı

Kırmadan Su kaçağı Tespiti Fiyatları

Ekibimiz Erpay tesisat uzmanları haftanın neredeyse her günü her saati İstanbul ilçelerinde ara vermeden su kaçağı tespiti servis hizmeti vermektedir. Uzmanlarımız Kırmadan su kaçağı bulma işleri için daima servis araçalarında kameralı su kaçağı cihazı bulundurmaktadırlar. Su Kaçağı Tespiti Fiyatları da firmamızda İstanbulun tüm ilçeleri için aynıdır. Sadece fiyatları etkileyen nedenler şunlardır. Kısmı bir bölgede mi su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsunuz yada komple bir tarama işlemi mi yapılacak binanızda. Burada su kaçağı tespiti fiyatı doğal olarak değişmektedir. Bizlere hemen iletişim numaramızdan ulaşıp bu detay hakkında bilgi vermeniz durumunda sizlere en ekonomik kırmadan su kaçağı bulma fiyatı verilecektir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Servis Çağırma

İstanbul da günün mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilir ve su kaçağı servisi isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz genelde aynı gün içerisinde sizlere hizmet vaat etmektedir. Ancak bize çok geç saatlerde ulaşmanız durumunda en geç bir sonraki güne sevir randevusu verebilmekteyiz. Aşağıda su kaçağı tespiti hizmet numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0 216 574 69 88 – 0 212 634 69 88 – 0 535 376 69 88

Call Now Button