Kameralı Su kaçağı Tespiti

By Su Kaçağı In Su kaçağı No comments

Her alanda görüntüleme önemli olduğu gibi tesisat işlerinde de çok faydalıdır. Kameralı Su Kaçağı tespiti yapan firmamız Erpay Tesisat bünyesinde, tüm servis işlerinde ekiplerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tespit hizmetlerinde kameranın çok ciddi faydasını bizler gördüğümüz gibi tüm müşterilerimizde bundan faydalanmaktadır. Birden fazla avantajı bulunan bu tür cihazlarla ciddi oranda zamandan kazanç sağlanabildiği gibi diğer taraftan ciddi bir tadilat, kırım, yıkım işlerinden de kurtularak ekonomik açıdan da rahatlatmaktadır.

Kameralı Görüntülü Su kaçağı Hizmetleri

İstanbul'daki tüm su kaçağı servislerimizde Kameralı yöntemler ile sizlere çözümler üretmekteyiz!

Kırmadan Kameralı Çözüm Nasıl Sağlanmaktadır?

Öncelikle şunu belirtmek isterizki firmamız sektördeki bulunan ve yanıtıcı beyan da bulunan firmalarla karşılaştırılmamalıdır. Misyon ve Vizyon olarak daima müşterilerimize doğruyu söylemek ana görevimiz olmuştur. Kırmadan su kaçağı yapan tesisat firmaları da aslında son tüketiciyi yanıltabilmektedirler. Su kaçağının bulunmasında ayrı bir çalışma yürütülürken tamirat ve tespit edilen kaçağın onarılması birbirinden ayrılan konular gibi yansıtılmaktadır.

Diyelimdeki dairenizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun içinde tesisat firması için servis anlaşması yaptınız ve daire içinde su kaçağı bulunması için cihazla kontrol yapıldı. Kontrol neticesinde su kaçağının tam tespiti yapılıp suyun sızdığı yer net bir şekilde görüldü. İşte buna kırmadan su kaçağı bulmak denilmektedir. Ancak ikinci aşama olan bulunan bu su kaçağının tamiri, onarımı yani su kaçağının engellenmesi gerekmektedir. Eğer duvar içindeki tesisat borularında bir su kaçağı varsa bunun giderilmesinde de iki türlü yöntem vardır.

  1. Ufak Boyutlu Su kaçakları
    Bu tür su sızıntıları için kırmadan onarım yapmak mümkündür ancak yinede %100 sonuçlar almak kolay değildir. Tesisat borsunun içerisinde kimyasal madde gönderimi ile çatlaklar kapatılmaya çalışılmaktadır. Tabiki sızıntı yerlerinin ebatlarının kimyasala uygun olabilecek ölçüde olması gerekmektedir.
  2. Büyük Boyutlu Su kaçakları
    Su kaçağının oluştuğu alan ciddi oranda büyükse, çatlak alanı genişse kimyasal ile çatlağı kapatmak mümkün olmayacaktır. O nedenle kırmadan çözüm sağlamak da mümkün değildir. Bu gibi durumlarda su kaçağına ulaşabilecek ve ortadaki suyun sızdığı alana müdahale edilebilecek kadar bir alanda kırma işlemi yapılması gerekmektedir.

Kameralı Sistemin Faydaları

Eğer kamera kullanmadan su kaçağı yapmış olsaydık yukarıda bahsettiğimiz gibi bir durum yaşanmayacak ve gözle ve tecrübeye dayalı olarak en yakın bölgeden başlayarak su kaçağının oluştuğu alanada kadar kırma işlemi yapılacaktır. Kameralı cihazlar bizlere olduğu kadar sizlere de bu açıdan baktığımızda çok ciddi avantaj sağlamaktadır. Maddi açıdan çok ciddi maliyetten kurtarmakta, hemde kırma, dökme ve inşaat kalıntıları ile günlerce uğraşmayacaksınız. Ayrıca belki 2-3 gün gibi bir sürede bitecek işlemi Kameralı Su kaçağı Tespiti ile bir kaç dakika da çözme şansına kavucaksınız.

Kameralı Su kaçağı Tespiti Hizmet Bölgelerimiz

Erpay tesisat olarak şuan için sadece istanbul Kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Yakın bir zaman diliminde ise Türkiye genelinde başta Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere hizmet vermeye başlayacağız. İstanbul da ise her iki yakada şuanda kameralı su kaçağı servisi hizmetimiz aralıksız olarak vardır. Gün içerisinde firmamıza ait araçlarımızla bir çok ilçede, mahallede su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Sizlerde eğerki binanızda, dairenizde, işyerlerinizde benzer sorunlar, problemler yaşıyorsanız hemen bizlere ulaşınız.

Acil Su kaçağı Sorunlarına Kameralı çözümler

Kameralı Su kaçağı tespiti ile anında %100 çözüme yakın servis hizmeti Erpay tesisat'da
 

İlgili aramalar : kameralı su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı, kameralı su kaçağı bulma, istanbul kameralı su kaçağı tespiti