Kaçak Su Tespiti

By Su Kaçağı In Su kaçağı Tespiti No comments

Kaçak su tespiti sizin başınıza gelebilecek ciddi tesisat arıza ve tesisat problemlerinden biridir. İstanbul Erpay tesisat kaçak su işlerinde profesyonel cihazları ve deneyimli tesisat ustaları ile sizlere en verimli işçiliği sunmaktadır. Kesinlikle tesisat işlerine basit ve sıradan diye düşünmeyiniz. Su kaçağı tespiti için önceliğiniz arama tarama ve tespitlerde cihazı bulunanların verdiği hizmetler olmalıdır. Şayet bu cihazları bulundurmayan firmaların vereceği hizmetler sonucu kırma ve kazı işlerine kadar gidebilir.

 

İstanbul Kaçak Su Tespiti Servisi

İstanbul kaçak su tespit firmamız hem evlerde hemde işyerlerinde oluşan tüm su kaçaklarını bir kaç dakika da bulmaktadır. Kırmadan kaçak su tespiti deneyimli ekiplerimizle ve en uygun ücretlerle sizlere sağlanmaktadır. İstanbul'da nerede olursanız olun bizleri arayın aynı gün gelip çözümleyelim.

Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

Daha önce başınıza kaçak su sorunu ve arızası geldiyse belki tecrübeniz olabilir ancak bir çok kişi bu sorunla ilk defa karşılaşmaktadır. Bu nedenle bazen bir çok mekan sahibi ne yapacağını bilemeyebilir. Öncelikle su kaçakların kişilerin bireysel olarak yapabileceği çok fazla şey yoktur. Sizlerde bu sorunlar karşılaşıyorsanız uzman bir su kaçağı bulma firmasından destek almanız gerekecektir. Bu sorunlarda genelde profesyonel tesisat firması kameralı ve görüntülü cihazlar ile adrese gelmekte ve kaçak için tesisat borusu bulunan yerlerde tespit işlemi yapılır. Kaçak su tespiti yaparken her zaman tesisat boruları açıkta ve görünür yerde bulunmaz. Bazen zemin altında yada duvar içinde olabilir. İşte burada en önmeli olan teknolojik cihazlardır.

kaçak su tespiti

Su kaçağı bazen o kadar derinlerde ve uzak yerde oluşur ki bu da su kaçağının yerinin bulunmasını zorlaştırır. Hatta tesisat firmasının elinde bulunan kameralı cihazlar da yeterli olmayabilir. Bunun içinde firmamız Erpay Tesisat İstanbul sizlere kaçak suyun frekansını dinleyebilen ses dinleme cihazları ile hizmet vermektedir.

Kırmadan Kaçak Su Bulma

Kaçak su bulma işlerinde kırma yapmamak son derece önmeli bir ayrıntıdır. Kimse evinde ve yapısında kazı ve kırma olmasını istemeyecektir. Ancak her İstanbul su kaçağı firması kırmadan işlem yapabilecek yapıya sahip değildir. Kırmaktan başka çare yok, yada biz tamirini yaparız gibi sizleri yanıltıcı bilgilere yöneltebilirler. Ancak bilmeniz gereken Kaçak su tespiti için özel cihazlar yılladır kullanılmakta olup kırma yapmadan sorunu gidermek mümkündür. Sadece kaçak su tespitinde değil tamir ve onarım içinde kırma yapmadan işlem yapmak mümkündür.