İstanbul Su Kaçağı Bulma

By Su Kaçağı In Su kaçağı No comments

Su Kaçağı bulma üzerine hizmet ve servis sağlayan firmamız İstanbul içinde tüm semtlerde gün içerisinde aktif bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Su Kaçağı Bulma ihtiyaçlarınızda servislerimiz aynı gün içerisinde vakit kaybetmeden randevu ertelemeden gerçekleşmektedir.

İstanbul Su kaçağı Hizmeti Bölgeleri

Firmamız Erpay Tesisat olarak İstanbulda Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında farklı ekiplerimizle su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Araçlarımız İstabulun bir ucundan diğer ucuna kadar su tesisat arızları, su sızıntı problemleri, gider tıkanıklıkları, pimaş problemleri ve tüm kaçak işleriniz için tam donanımlı servis desteği vermektedir. Hangi ilçede, hangi semtte olursanız olun hemen teknik personelimizi arayıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Su kaçağı Fiyatları Ne Kadardır?

Ekiplerimiz tüm işlerinde profesyonel görüntülü su kaçağı, sızıntı bulma cihazları kulanmaktadır. Profesyonel olarak yaptığımız bu işlemlerde uygulanabilecek en düşük ve en ekonomik fiyatları sizler için sağlamaktayız. Ortalama piyasadaki fiyat 200-250 tl civarında olsa da daha uygun İstanbul su kaçağı bulma fiyatları ile bizlerden servis alabilirsiniz. Ayrıca unutulmamalıdır ki çoğu firma teknik cihaz kullanmadan eski tip deneme yanılma yöntemi ile su kaçağını bulmaya çalışmakta ve ödediğiniz para boşa gitmekte ve tekrardan aynı problemi yaşamakta kalmaktasınız.

İstanbul Su Kaçağı Servis Randevu

Gün içerisinde bize erken veya öğleden önceki saat dilimlerinde ulaşmanız durumunda en yakın su kaçağı servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir. Hemen aşağıdaki iletişim numaramızdan ekibimize ulaşın ve kısa sürede probleminizden kurtulun

İstanbul Su kaçağı Bulma Adres 

Anadolu yakası – Karslı Ahmet Cd. İspirli canip sokak No:21 Ataşehir / İSTANBUL
Avrupa Yakası – İnönü Mah. 438 Sokak No:35/B Bağcılar / İSTANBUL

İstanbul Anadolu Yakası Su Kaçağı Servis Telefonu : +90 216 574 69 88
İstanbul Avrupa Yakası Su kaçağı Servis telefonu : +90 212 634 69 88
Acil Durumlar için Gsm :+90 535 376 69 88