HAKKIMIZDA

Sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi olan firmamız istanbul içinde teknik cihazlarla kalite servis hizmeti vermektedir. Firma prensiplerimiz gereği yaptığımız tüm işlerimizde aynı yerden aynı hatayı bir daha almamak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmek önceliğimizdir.

Hizmet Servislerimiz

Bizleri arayan müşterilerimize bugüne kadar aynı gün içerisinde servis hizmeti vermeye gayret gösterdik. Vadedilen sürede adresinizde olup sizleri su tesisat problemlerinizden garantili bir şekilde kurtardık!

Erpay tesisat İstanbul genelinde tüm ilçelerde, semtlerde su kaçağı tespiti için hazır ekipler bulundurmakta ve sizden gelen talep doğrultusunda aynı gün servis desteği sağlamaktadır.

Tıkanıklık Açma

Lavabolarda, Wc lerde ve tüm giderlerde oluşabilecek tıkanıklık işlerinizde sizlere tahminsel değil cihazlarla nokta tespitleri gerçekleştirmekteyiz.

Petek temizliği

Peteklerin çeşitli nedenlerle ısınmama sorunlarına firmamızın özel teknikleri ile yıllardır üstün performanslı çözümler üretiyoruz.

Pimaş Açma

Pimaş sorunları eski ve yeni her binada yaşanabilmektedir. Pimaş tıkanma gibi problemi sizde binanızda yaşıyorsanız kalıcı çözümler için hemen bize ulaşın.

Vizyonumuz

Erpay Tesisat firma vizyonu olarak daima eğitim teknisyenler ile su kaçağı, tıkanıklık sorunu yaşayan vatandaşlarımı ve işletmeler için uzun vadeli kulanıma uygun hatasız çözümler üretmektedir.

Bizi tesisat işlerinde tercih eden bir çok müşterimiz bilirlerki vadedilen sürede söz verdiğimiz gibi kaliteli ve üst düzey bir çalışma prensibine sahiptir firmamız. İstanbul genelinde her ilçede müşteriye sahip firmamız şikayet konusunda neredeyse sıfır düzeydedir.

32 İLÇEDE SU KAÇAĞI SERVİSİ728 MAHALLEDE HİZMET10 FARKLI SERVİS BİRİMİ500 E YAKIN İŞ TAMAMLAMA

 

Call Now Button