Duvardaki Su kaçağını Nasıl Bulurum

By Su Kaçağı In Su kaçağı No comments

Dairenizdeki duvarlada su kaçağı beklemediğiniz anlarda oluşabilir. Duvardaki su kaçağını nasıl bulurum diye bir çok kişi sormaktadır. Ancak bu konuda tek başınıza bireysel olarak yapabileceğini pek fazla bir hamle bulunmamaktadır. Duvar içindeki su kaçağı ve su sızıntılarının bulunması profesyonel işçilik ve tecrübe gerektirmektedir. Kendi başınıza işlem yapmaya kalkarsanız yanlış yerlerde kırım döküm yapma ihtimaliniz yüksek olur herşeyi daha kötü duruma sokabilirsiniz.

Duvarda Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Duvarlarda su kaçağı ve sızıntı oluşması durumunda genelde kendini gösteren belirtiler oluşur. Duvarlarda nemlenme, ıslaklık, boya dökülmesi, rutubetlenme gibi durumlar bir anda oluşmaya başladıysa bir yerden su sızıntısı yaşandığı anlaşılabilir. Ayrıca yine evin farklı bölümlerinde nereden oluştuğunu anlayamadığınız kötü koflar varsa yine su kaçağına işaret edebilir. Ancak her rutubetlenme ve nemlenme su kaçağında işaret etmeyebilir. Duvardaki Su kaçağını Nasıl Bulurum diyorsanız, teknik bir konu olan bu sorun için bizim önerimiz kesinlikle profesyonel su kaçağı tespiti yapan firmalardan destek almanız yönündedir.

Cihazla Duvardaki Su Kaçağını Buluyoruz

İstanbul Erpay tesisat firmamız duvardaki su kaçağının bulunmasında oldukça gelişmiş üstün yetenekli cihazlar kullanmaktadır. Yanlış kırma dökmenin önüne geçmek için belirli derinliklerde olan su kaçakları ve su sızıntılarının bulunması için görüntü sağlayan cihazlardan faydalanmaktadır. Ayrıca bazı su kaçakları son derece gizli ve derinlerde oluşabilir. Görüntü sağlayan cihazlar da yeterli kalmayabilir. Bu durumda firmamız akustik ses dinleme profesyonel cihazları ile su kaçağının duvardaki sesini dinlemektedir. Cihazla su kaçağı bulma firmamız sizlere en kalıcı çözümü mutlaka sağlayacaktır.

Duvardaki Su kaçağını Nasıl Bulurum sorunuza cevap sorunsuz ve garantili hizmet için Erpay tesisat uzmanlarıdır. Tuzla, Kartal, Pendik, Maltepe, Ümraniye, Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz Şile’ye kadar hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında da Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Eyüp fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Esenler, Bağcılar, Güngören, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Başakşehir, Beylikdüzü, Avcılar dahil her ilçe semtte hizmetimiz vardır.