Banyo Tavanından Su Akıyor

By Su Kaçağı In Su kaçağı Tespiti No comments

Ortak yaşam alanlarından sizin dairenizde yada komşu dairede oluşabilecek tesisat sorunu herkesi etkileyebilir. Banyo Tavanından Su Akıyor sorunu her zaman her dairede görülen bir sorun olmasa da bir çok insan bu sorunlar yüzleşmiştir. Üst katta oturan komşunuzun banyo kısmında oluşan bir su sızıntısı sizin banyonuzun tavanına yansır ve oldukça kötü bir görüntü ve durum ortaya çıkarır.

Bazı ev içindeki tesisat sorunları aciliyet gerektirmesede Banyo tavanından su akması hemen müdahale edilmesi gereken bir durumdur. Geçiştirilmesi ve gecikmesi durumunda sizlerin yapınızda daha ciddi müdahalelere yol açar.

Banyonuzun tavanı akıyor ve bu sorun sürekli yaşanıyorsa kesinlikle bir borudan veya tesisatın herhangi bir yerinden sızma yaşandığı anlamına gelmektedir. Erpay Tesisat uzmanları Banyodaki her tür tesisat sorununda kırmadan işlem yapmak için özel cihazlarla görüntülü olarak kaçağın yerini tespit etmektedir.

Banyoda Tavanda Islaklık ve Su Damlacıkları

Banyo Tavanından Su Akıyor kelimesi aslında genellemede dediğimiz bir söylemdir. Biraz açmak gerekirse tesisat sorunu yaşayanlarda damlacık oluşma, ıslaklık oluşma, rutubet ve küflenme sıkça görülmektedir. Üst kattaki dairede tesisatta bir sorun varsa bu belirtiler bizlere su sızıntısı ve kaçağın oluştuğunu göstermektedir. Bazı daire sahipleri sürekli boya veya alçı uygulaması yaparak kötü görüntüyü kapatmaya çalışsada bu nafile bir işlem olacaktır. Kısa süre sonra tekrar eski halini alacaktır. Bu nedenle kaçağın yerinin bulunun sorunun giderilmesi gerekmektedir.

İstanbul içinde Su Kaçağı Tespiti konusunda evin ve binanın her yerinde sizlere cihazlı ve deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Banyo Tavanından Su Akıyor diyorsanız kesinlikle sıradan işçiliklerle çözüm aramayınız. Uzman tesisat firmaları kesinlikle kameralı, görüntülü cihazlarla hizmet verir. Sizlerinde bu doğrultuda hizmet almanız yararınıza olacaktır.

 

Banyoda Su Kaçağı Belirtileri ve Tesisat Sorunları

  • Banyo Tavanında Küflenme Oluşuyor mu?
  • Banyonun Tavanından Su Damlıyor mu?
  • Banyo Tavanında Kararma var mı?
  • Banyo Tavan ve Duvarlarında rutubetlenme var mı?
  • Banyo tavanda nemlenme oluyor mu?

Yukarıdaki belirtilen size ait banyoda varsa muhtemel su kaçağı sorunu ile sizlerde karşı karşıyasınız. Burda yapmanız gereken hemen üst kattaki dairede bulunan komşunuzla irtibata geçmektir. Yaşadığınız sorunu hemen kendisine gösterip çözüm için Su kaçağı Tespiti yapan uzman desteği almanızı belirtmelisiniz.

Komşunuz hemen civarda bulunan su tesisatçısı ile sorunu çözmek isterse nafile bir işlem olacağını belirmeniz gereklidir. Kalıcı çözüm için tamamen bu sektörde hizmet veren Su Kaçağı Firmalarından hizmet almak en doğru karar olacaktır.