Eski yıllarda su tesisat arızaları için çözümler semtinizdeki usta diyebileceğiniz tavsiye ve yönlendirme ile bulduğunuz kişiler tarafından yapılmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağı tespiti artık daha profesyonel ve uzmanlar tarafından yönetilmektedir. Eskiden belediyelerden de su kaçağı üzerine hizmet almak mümkündü şuan için ise bireysel olarak su kaçağı üzerine degil ortak gider sorunları için genelde hizmet alabilmektesiniz.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Garantili Hizmet

Su kaçağı tespiti için işimizi şansa bırakmıyoruz. İstanbul dan bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin işlerinde yüksek kaliteli çözüm üretiyor, yaptığımız tesisat işinin arkasında duruyor ve teslim sonrasıda işimizin arkasında duruyoruz. Garantili hizmetin adresi Erpay tesisat

Su Kaçağı Tespiti Neden Yaptırmalıyım ?

Eğerki su faturalarınızda belirgin bir artış varsa muhtemeldirki tesisat borularından veya farklı bir sebepten ötürü su kaçağına maruz kalmış bulunmaktasınız. Bunun dışında evinizde yada dairenizde, binanızda duvarlarda dökülme, nemlenme ve rutubetlenme varsa o bölgeye bir şekilde su sızması olmakta ve boyu dökülmesi ve sonrasında kötü kokuya sebep vermektedir. Müdahale etmediğiniz bu su kaçağı zamanla başınıza daha büyük dertler açacaktır. Bunun için profesyonel su kaçağı tespit ekibinden mutlaka destek almalısınız.

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tespiti Yaparken Kırım Çok Olacak mı?

Eski usül yöntemler olsaydı görünen veya görünmeyen tesisat boyunca kırma dökme işlemi yapılmak zorunda kalınacaktı. Ancak 2017 yılına geldiğimiz ve teknolojinin olabildiğince ilerlediği şu yıllarda artık görüntülü termal cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Yani bu açıdan korkmanıza gerek kalmamıştır. Cihazla su kaçağının oluştuğu alan noktasal tespit ile bulunmaktadır. Hem işlemler kısa sürede bitmekte, hem siz tadilat ve kırım döküm masrafından kurtulmuş olmaktasınız.

Kaçak Bulma Kaç Dakika Sürmektedir?

İstanbul su kaçağı tespiti hizmetlerimiz genelde ortalama 30 dakika civarında sürmektedir. Bu süre kimi zaman daha kısa olup kimi zamansa 50 dakikayı bulabilmektedir. Eski zamanları düşündüğümüzde bir kaç gün bu sorunla boğuşmanız gerekirken şimdi sadece 30 dakika gibi müthiş bir sürede su kaçağı tespiti işlemi bitmiş olmaktadır. Kimi İstanbul daki müşterilerimiz hazır su kaçağı tespit servisi gelmişken bütün binasını baştan sonra tarattırmak istemektedir. Bu gibi durumlarda süreç biraz daha uzayabilir.

Su Kaçağı Firmasını Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

İstanbul da yüzlerce su kaçağı firması bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu evden hizmet veren ustalardan oluşmaktadır. Profesyonellikten uzak ve eski tip tahmine dayalı su kaçağı bulma yöntemi ile işlerini yürütmektedir. Buda bir çok İstanbullunun su kaçağı sorununa çözüm olmamaktadır. Su kaçağı tespiti yaptırdığı halde aynı yerden aynı tip hatayı tekrar, tekrar almaktadır. O yüzde su kaçağı tespiti firması seçerken firma olduğuna, tecrübesine, referanslarına ve iş bilgisine dikkat etmelisiniz. Firmayı seçerken en önemli kriterde tabiki görüntülü, kameralı su kaçağı tespit cihazının olup olmadığı olacaktır. Şayet seçtiğiniz firma su kaçağı tespit cihazı kullanmayacaksa boşa paranızı vermeyiniz. Servisin konumunuza ulaştığında cihazı görmek istediğinizi firma yetkilisine iletiniz ve cihaz olup olmadığından emin olunuz.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Su Kaçağı firmaları arasında fiyat karmaşası sürekli vardır. Kimi kendini uzman firma diye iddia eden kişiler 80-90 TL gibi tespit fiyatı versede işin aslı böyle değildir. Adresenizi gelen su kaçağı tespit ustası mutlaka sizlere servis ücreti ile tespit ücretinin aynı olmadığını söyleyecek veya çeşitli başka faktörler öne sürüp rakamı yukarılara çekecektir. Su Kaçağı tespiti ortalama İstanbul fiyatları 150 TL ile başlayıp yukarılara doğru çıkmaktadır. Bu fiyatın içinde bilmeniz gereken sadece tespit işleminin olduğudur. Bulunan su kaçağının onarılması, tamiratı, kırıp dökme işlemi bu fiyatlara dahil değildir. Su kaçağı tespit firması seçerken bunu anlaşmanızın en başında konuşmanızda fayda vardır.

Servis Hizmeti Hangi Günler Veriliyor?

Firmamızın İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında servis aracı sürekli bulunmaktadır. Haftanın her günü İstanbul tüm ilçelerinde su kaçağı tespit servisi sağlamaktayız. Servislerimizde genelde aynı gün randevu verilmektedir. Saat geç de olsa aynı gün içerisinde mutlaka yardımınıza koşmaktayız. Tek yapmanız gereken bizlere iletşim sayfamızdan ulaşmanız olacaktır.

İstanbul Su kaçağı Tespiti Profesyonel Nitelikli Hizmetin Firması

Su Kaçağı Bulma Servisi

Kırmadan su kaçağı hizmeti sağlayan Su Kaçağı Bulma Servisi firmamız sizlere teknolojinin bütün olanaklarını sumaktadır. Teknolojik…

Devamını Oku

Su Kaçağı Belirtileri

Tesisatlarınızda Su Kaçağı Belirtileri olduğunu hissediyorsanız ama emin degilseniz bazı ip uçlarıyla kafanızdaki soru işaretlerine…

Devamını Oku
İlgili aramalar : su kaçağı tespiti, istanbul su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti istanbul, su kaçağı tespiti firması, su kaçağı tespiti yaptırmak, su kaçağı tespiti işlemi, su kaçağı tespit, istanbul içi su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti kaç dakika

Call Now Button